O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Osobiście mam mieszane uczucia co do Villi. Z jednej strony jest to czołowy napastnik La liga, jeden z najbardziej rozchwytywanych w każdym oknie transferowym. Znający doskonale hiszpański futbol i raczej bez problemu się zaaklimatyzuje w zespole. Z drugiej strony wydaje mi się, że swoje najlepsze lata ma już za sobą, i przychodzi do nas w glorii piłkarza kompletnego, lecz nie spełnionego.

Historia podobna do tej 3 lata temu z Titim, który w ciągu 3 sezonów zagrał dobrze tylko w drugim, a tak naprawdę nie spełnił oczekiwań w nim pokładanych, a za którego przychodzi Villa ( nie za Zlatana jak większość sądzi bo moim zdaniem na 90 % on zostanie i jeszcze będzie z niego pożytek).

0

Ja osobiście jestem zwolennikiem Valdesa, każda jego interwencja to chwila grozy, dodająca kolorytu do większości spotkań ;-)

A tak na poważnie, to pozycja bramkarza w Barcelonie, to chyba najtrudniejsza do wykazania się z możliwych pozycji. Stoi on 90 minut między słupkami przyglądając się atakom pozycyjnym kolegów, by 3-4 razy w czasie spotkania wspiąć się na wyżyny swych umiejętności - trzeba mieć niesamowitą koncentrację, aby w takich okolicznościach skutecznie interweniować, Czy Valdes je posiada ?? Skoro od tylu lat, pomimo różnych zmian trenerów, lepszych i gorszych okresów zespołu on wciąż stoi między słupkami Barcy, skoro klub z wielomilionowym budżetem transferowym co roku konsekwentnie wzmacnia każdą pozycję a on wciąż jest w bramce to chyba należy zaufać trenerom i działaczom Barcy i można śmiało powiedzieć że jest piłkarzem godnym reprezentowania barw Blaugrany.

Zobacz wszystkie

0

Osobiście mam mieszane uczucia co do Villi. Z jednej strony jest to czołowy napastnik La liga, jeden z najbardziej rozchwytywanych w każdym oknie transferowym. Znający doskonale hiszpański futbol i raczej bez problemu się zaaklimatyzuje w zespole. Z drugiej strony wydaje mi się, że swoje najlepsze lata ma już za sobą, i przychodzi do nas w glorii piłkarza kompletnego, lecz nie spełnionego.

Historia podobna do tej 3 lata temu z Titim, który w ciągu 3 sezonów zagrał dobrze tylko w drugim, a tak naprawdę nie spełnił oczekiwań w nim pokładanych, a za którego przychodzi Villa ( nie za Zlatana jak większość sądzi bo moim zdaniem na 90 % on zostanie i jeszcze będzie z niego pożytek).

0

Ja osobiście jestem zwolennikiem Valdesa, każda jego interwencja to chwila grozy, dodająca kolorytu do większości spotkań ;-)

A tak na poważnie, to pozycja bramkarza w Barcelonie, to chyba najtrudniejsza do wykazania się z możliwych pozycji. Stoi on 90 minut między słupkami przyglądając się atakom pozycyjnym kolegów, by 3-4 razy w czasie spotkania wspiąć się na wyżyny swych umiejętności - trzeba mieć niesamowitą koncentrację, aby w takich okolicznościach skutecznie interweniować, Czy Valdes je posiada ?? Skoro od tylu lat, pomimo różnych zmian trenerów, lepszych i gorszych okresów zespołu on wciąż stoi między słupkami Barcy, skoro klub z wielomilionowym budżetem transferowym co roku konsekwentnie wzmacnia każdą pozycję a on wciąż jest w bramce to chyba należy zaufać trenerom i działaczom Barcy i można śmiało powiedzieć że jest piłkarzem godnym reprezentowania barw Blaugrany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?